| Danutza_9637 a întrebat:

Dati va rog mult o idee un sfat ce cadou sa-i iau pritenului meu? suntem impreuna de un an jumate si peste o saptamana e ziua lui de nastere dar eu inca nu stiu ce cadou sa-i fac...

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa cheltuiesti milioane pe cadouri pentru ca intr-o relatie nu banii aduc fericirea, nu? Eu as zice sa-i cumperi ceva simbolic care sa-i aminteasca mereu de tine! Cum ar fi un tricou personalizat cu poza voastra, o perna in forma de inimioara, un tort cu un mesaj dragut, o petrecere frumoasa cu prietenii vostri cei mai buni! Un parfum dragut, un tablou cu voi doi. Exista diplome gen:" Pentru cel mai bun iubit!" la care adaugi un ursulet de plus dragut! love struck
O sticla de vin, sampanie, ciocolata in forma de inimioara etc! Ce-ai zice daca ai da o raita prin oras? Ai gasi sute de chestii dragute pentru iubitul tau! Bafta! Funda? happy