| anonim_4396 a întrebat:

(Dau funda) Am o problema mare...Azi mama mea a venit la scoala sa discute cu diriginta mea. Am cateva note pe care nu vreau sa le vad, si din fericire nu le-a vazut pentru ca diriga' nu avea catalogul la ea. Dar ma pune sa ii duc carnetul cu notele cat de repede
Cum pot face sa scapt? O scuza pentru notele de la romana(2, 6 si mai multi de 10) si mate(nu trece niciuna de 8)...

1 răspuns:
| sMileY_6558 a răspuns:

Pai PArerrea mea este sa fi sincera cu mama ta arata-i notele din carnet si spune-i ca ii promiti ca vei invata pentru a avea note mai mari, asa as face eu pentru ca si eu am luat odata o nota mai mica dar i-am spus cu multe emotii,, a fost greu dar a trebuit sa infrunt