| Gospodina a întrebat:

DAU FUNDA! As vrea sa ma duc la coafor sa imi faca parul asa:
http://femina.rol.ro/......82547.html
Adica parul sa imi stea si in partea stanga si in partea dreapta vedeti (in zona bretonului) nu stiu cum sa explic... asta e problema!
Intrebare este: cum se numeste acea coafura care o are fata din imagine? si cum sa ii spun coafezei ca vreau sa ma coafeze genul ala de coafura, are vreun nume cumva sau... AJUTATI-MA! funda garantat!

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Pai tragi poza la imprimanta si i-o arati coafezei... ea sigur va sti. Asa am facut si eu

4 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Funda, pleaseee?

| Gospodina explică (pentru Lou222):

Da

| Lou222 a răspuns (pentru Gospodina):

Multumesc:*

| Gospodina explică (pentru Lou222):

Cp. love struck