| Patry48485 a întrebat:

Dau funda, as vrea sa stiu daca este greu la liceul (respectiv colegiu) este greu? Eu as vrea sa merg pe profil real stiinte ale naturii bilingv engleza si cu ce medie?

Răspuns Câştigător
| dydy1992 a răspuns:

Paii stiu ca la informatica, design si avocat este cel mai greu deoarece din ce dai examen este mai complicat.
Dar am o prietena care vrea sa mearga si ea unde mergi tu si i-am vazut niste fise din care va da examen. Este foarte usor.winking Si este si folositor si bun. happy Deci iti recomand sa mergi acolo...
In legatura cu media ai putea intra cu mediile 6 dar respectiv peste 7!