| LittleLuciane a întrebat:

Dau funda! astazi la scoala a venit fostul meu prieten si mi-a pus mana pe obraz si mi-a zis luciana fosta mea iubire...cu cine mai esti vrei sa fim impreuna dar nu stiu daca chiar vrea sau a zis la misto.tin sa mentionez ca el acum ceva timp facea misto de mine imi punea fel si fel de porecle.ce sa fac sa ma bag cu el in seama sau orice sfat care sa il uit orice legat de acest subiect!

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu e serios.

Asta cred eu, da-i o sansa sa vezi ce vrea.

Ai grija.

| LittleLuciane explică (pentru Dariusuu):

Nici eu nu cred..adica de la un timp vorbeste doar la misto.dar mai bine nu ii mai dau importanta deloc

| Chronicles a răspuns:

Exact, nu-i da importanţă.

Eu zic că nu e serios şi poate doar glumea. Dar niciodată nu se ştie, dă-i o şansă...

Părerea mea. Ai grijă şi baftă!

| Katherineeeee a răspuns:

Eu zic ca deocamdata sa nu zici ''da'' deoarece e posibil ca, dupa ce te va avea din nou sa inceapa iar cu poreclele. Te-as sfatui sa ii propui sa mai iesiti prin oras, sa mai vorbiti despre ce ati facut cat ati fost despartiti si daca totul merge bine i-ai mai putea da o sansa.

| LittleLuciane explică (pentru Katherineeeee):

Problema e ca nu stiu ce sa ii zic. daca ii zic nu eu mai vreau sa fiu cu el dar daca ii zic da poate face misto si ma mai fac si de ras laughing