| teutzikka a întrebat:

Dau funda! Caut filme, nu seriale despre vampiri sau varcolaci.dar mai mult vampiri. Inafara de twilight the vampire diries. Vreau o poveste de genul la twilight: o fata vine intr-o scoala si acolo este un baiat iar la inceput o indeparteaza dar dupa afla ca e vampir. Va rog spunet-mi si mie FILME de genul

1 răspuns:
| JokerulDinMana a răspuns:

Scrie Filme online subtritrate in romana pe google si cauti acolo dai horor, actiune etc....Iti apare cu vampiri si tot felul de filme. Funda?