| AncaVlad200 a întrebat:

DAU FUNDA! ce inseamna cand un baiat le spune prietenilor lui ca vrea sa ii deie liber iubitei lui,o vorbeste si de rau,o inseala cu fosta, dar pana la urma nu se desparte de ea si cu ea e un ingeras... ce ar trebui sa se inteleaga din asta?

Răspuns Câştigător
| HeiSuntNati a răspuns:

Ca baiatul cauta mai multa activitate, ca nu ii e suficient ce are. Eu una m-as despartii de el. Ca o vorbeste de rau inseamna ca nu o mai suporta si ca s-a plictisit de ea. Dar nu se desparte de ea pentru ca inca are nevoie de ea pentru distractie, si pentru distractie din timpul liber.

3 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns:

Tipul se crede casanova si crede ca poate sta cu oricate fara sa se supere actuala

| Musique a răspuns:

Băiatul respectiv ori face pe inteligenul în fața prietenilor, ori își bate joc de fată.
Baftă.

| Neena a răspuns:

Oooo e un ticalos adevarat doreste fata de toti sa fie cel mai tare. Fata de parinti o face rea pentru ca sa para el cel mai bun, fata de prieteni o vorbeste de rau si o inseala cu fosta pentru a se arata un baiat foarte tare iar fata de prietena e inger pentru ca sa nu o piarda. Nu mas lega niciodata cu asa baiat.