| Rucsiii a întrebat:

Dau fundahappy. Ce parere aveti despre cartea "Eve"? Dar "Nu plange sub clar de luna?" nu stiu pe care s'o cumpar.

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Pai Eve nu am citit-o,dar Nu plange sub clar de luna e foarte plictisitoare, total neinteresanta.Pur si simplu nu am putut sa o citesc pana la capat, pentru ca m-a plictisit foarte tare.Asa ca iti recomand Eve.

| chiyo a răspuns:

Eu abia am terminat cartea "Eve" si iti spun ca este foarte interesanta si frumoasa. traiesti odata cu protagonistii.