| eusuntdana a întrebat:

Dau funda cine imi spune si mi e cum sa inv usor la mate si la romana pentru teza

1 răspuns:
| alexandra200 a răspuns:

Buna! Invata de exemplu daca ai saptamana. viitoare, pune-te de pe acum si repeta tot ce ai facut si fa exercitii. Pune-te pe treaba de pe acum ca stii ce se spune porcul nu se ingrasa de Craciun atunci cand trebuie sa il tai, asa ca daca da-i teza luni nu incepe sa inveti duminica pune-te de pe acum pune mana pe carte si repeta! Bafta sa iei 10!