| Desole a întrebat:

Dau funda! Cine ma ajuta urgent! La profilul facebook scrie atunci cand dai un comment : " Hide all recent profile changes from my profile ", am dat acolo si nu-mi mai apar comentariile de le las. Ma puteti ajuta?:-s

1 răspuns:
| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Nustiu ce sa zic eu cand las un comentariu pe fcaebook nu imi apare nimic! si raman acolo comurile. poate are cv facebook-ul tau. Sfatul meu e : Lasa un comentariu la orice ( nu conteaza) apoi nunu da clik pe ce iti apare. Inchide facebook-ul si intra iar si vezi daca mai sunt acolo comentariile. Incearca!