| andreea_3445 a întrebat:

Dau fundawinking
Cum sa fac sa imi creasca sanii?
am 15 ani si am sanii destul de mici.
nu ma mai dor ceea ce inseamna ca nu mai imi cresc?
HELP pls!

Răspuns Câştigător
| HeathLedgerForever a răspuns:

Stai relaxx. sanii se dezvolta pana la varsta de 20 de ani. chiar daca nu te mai dor asta nu inseamna ca ei nu mai cresc, dar totusi fa niste exercitii pentru bust si mult sport! sper ca ti'am fp7ost de folos :* (eu am 23 si am fost ca tine dar totusi sanii s-au dezvoltat)

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai 15 ani, pana la 19 mai au timp sa creasca. Si nu, daca nu te mai dor nu inseamna ca nu te ma dor. Si nici nu ai ce sa iei pentru ai face sa creasca, ei cresc natural nu cu pastile, creme sau alte prostii de-astea.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Te rog frumos sa te calmezi! Iti vor mai creste sigur! Nu iti vor ramane asa cu siguranta.
http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta! :* >:D