| Kijk a întrebat:

Dau funda! Cum se invita o fata la dans cand esti la o nunta? Vreau cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

1.Te duci direct la ea si o intrebi politicos: Buna! Vrei sa dansezi?
2. nu are cum sa te refuze pentru ca nu e frumos ca o fata sa refuze dansul unui baiat:X
3. o sa te descurci
4. daca uiti tot ce ti-au zis toti cei care au raspuns improvizeaza dupa cum te duce capu' in acel moment.
Succes!
sa ne povestesti cum a fost!

5 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Depinde.Daca e insotita de cineva ii ceri lui permisiunea. Apoi ii ceri ei voie.Cu mana dreapta intinsa.

| Simplicity a răspuns:

Buna)
apropiete de ea intreb-o daca nu se plictiseste si spune-i daca nu ar vrea sa danseze )

| lavvybubu a răspuns:

Te duci te apleci putin intinzi mana si zici "imi permiti sau permiteti". Funda?

| dindu a răspuns:

Pai daca nu o cunosti.mergi la ea, o saluti, incerci sa-ti faci o mica discutie cu aceasta.iar apoi cand consideri ca e momentul o inviti frumos la dans. sper sa ai noroc happy. funda?big grin

| Alexandra_9394 a răspuns:

Pur si simplu o intrebi daca vrea sa danseze cu tine.alege o melodie mai romantica, pentru ca atmosfera sa fie mai potrivita! Succes happy