| Mashiro a întrebat:

Dau funda! Doresc sa ma angajez ca dadaca cum pot face lumea sa afle asta anunt caeva cum se face?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! poti face anunt pe facebook, blog, la mica publicitate, chiar si pe internet, specifici varsta, studiile, si ce doresti sa faci, dar totusi multa atentie la ofertele pe care o sa le primesti, mult succeshappy

| Didi908 a răspuns:

Pune pe net anunt sau in blogul tau. pune afise pa strada si ai sa vez ca lumea o sa te contacteze!

| DeathReaper a răspuns:

Fi mai explicit.In ce domeniu vrei sa te angajezi si uite un site http://www.anunturidinbuzau.ro/locuri-de-munca-a7.html fundita:D

| Mashiro explică (pentru DeathReaper):

Am 14 ani si am scris DADACA

| caramela a răspuns (pentru Mashiro):

Hey.dar esti micuta pentru a indeplini sarcinile unei dadace.nu vreau sa te dezamagesc, dar nu cred ca cineva iti va incredinta sa ai grija de un copil.totusi nu strica sa insisti, poate prin cunostinte...happy