| deny70 a întrebat:

~dau funda~♥♡! Imi place de un baiat si ma place dar amandoi suntem foarte timizi si nu ne putem vorbi. Vreau sa mentionez ca nu il cunosc si nui cunosc nici prieteni sa pot face cumva sai vorbesc... ce sa fac? Chiar nu pot sa ma duc asa la el si sai spun ca il plac...

Răspuns Câştigător
| Iulia333 a răspuns:

Vorbeste cu el si sa ii zambesti mereu.Iar dupa ce incepeti sa va cunoasteti spune-i ca esti oarecum atrasa de el. Sper ca te-am ajutat