| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda la cine imi spune cele mai multe provocari, ca si la Tequila :*

Răspuns Câştigător
| roxylicious3 a răspuns:

Provocari..hmmm....interesant...deci:
1) Povesteste jucatorilor despre filmul tau preferat.
2) Imita un gest sau o pozitie tipica a unei persoane din joc si lasa-i pe ceilalti sa ghiceasca.
3) Inchide ochii si incearca sa ghicesti cu ajutorul mirosului ce persoana e in fata ta.
4) Tine un discurs de multumire ca la decernarea premiilor Oscar.
5) Comporta-te cu jucatorul din dreapta ta ca si cum ar fi persoana de care te-ai indragostit si invit-o la intilnire.
6) Spune-i jucatorului din fata ta "te iubesc" asa ca si cum ai fi fost indragostit(a) de el/ea.
7) Esti zina cea buna..indeplineste fiecarui jucator cite o dorinta.
8) Copiaza timp de o runda tot ce face si ce spune jucatorul din dreapta ta.
9) Striga tare "Заяц! Заааааяц! Ты меня слышишь?"
10) Incearca sa cinti alfabetul.
11) Timp de un minut comporta-te ca o maimuta in jungla.
12) Comporta-te timp de 5minute ca si cum ai fi pisica jucatorului din dreapta..linguseste-te, miauna.
13) Urca-te pe ceva inalt si spune o poezie pe care o stiai in copilarie. spune cu intonatia unui copil.
14) Invirteste-te repede, de 10ori, in cerc, dupa care incearca sa mergi in linie dreapta.
15) Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
16) Fa un compliment dragut fiecarui jucator.
17) Da un nume jucatorilor din stinga si din dreapta ta care ti se pare ca li se potrivesc mai bine decit prenumele lor.
18) Imita mersul unui model pe catwalk..imita a doua oara si impiedica-te.
19) Mimeaza ceva amuzant si lasa-i pe ceilalti sa ghiceasca.
20) Scrie un sms amoros si trimete-l unui numar aleator!
21) Povesteste celorlalti ceva ce sigur nu stiu despre tine.
DISTRACTIE PLACUTA! :*

1 răspuns:
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Sa sara pe geam! Cea mai folosita. Glumeam!
Uite cateva care mi-au venit pe moment:
1.Striga pe geam: Sunt...(aici pui ce vrei tu)
2.Dezbraca-te!
3.Du-te cumpara-ti un test de sarcina de la farmacie si fa-l!
4. Ia un ghiveci de flori si rastoarna-l pe jos! (Asta sa n-o folosesti la tine acasa. tongue)
5.Fa-ti un desen frumos pe fata cu pixul!
6.Da-i o palma peste (ma rog, unde vrei) lui X, Y, Z...(mai mult persoane)
7. Stai sa-ti dea o palma peste (unde vrei) X, Y, Z...(mai multi)
8. Taie-ti(cate vrei tu) fire de par din cap.
9. Arunca pe geam (un obiect care vrei tu)
10. Deseneaza-mi un (ceva obscen) tongue
Daca imi mai vin iti mai spun.winking