| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Dau funda maaaaarrreeeeee: dati-mi linkuri de unde pot downloada melodia "bambina-hey mister" plsss am nevoie de raspuns. ador aceasta melodie plsss ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cauta melodia aceea pe youtube, apoi copiaza linkul si pune`l pe banda de pe site`ul acesta : www.listentoyoutube.com,apoi,normal,dai dowload. Sper ca te-am ajutat :)

| EMYLYAKOS_8257 a răspuns:

Cel mai bine descarca de pe net programul youtube downloader care este gratis (http://youtube-downloader.en.softonic.com/ ) apoi intra pe youtube cauta mel respectiva(pe youtube intotdeauna gasesti ce cauti) copiaza link-ul sau url-ul melodiei pune-l in program la sectiunea enter video URL (vezi sa fie bifata optiunea cu download video etc ) si apoi click ok asteapta sa se descarce apoi trebuie sa o convertesti in format mp3. Cu acelasi program, selectezi optiunea Covert video dai browse si pui fisierul descarcat inainte care este de format mp4. Unde scrie Convert to verifica sa fie in format mp3 apoi apesi ok sa converteasca. Asa poti sa descarci orice melodie pe care nu o gasesti pe net. Sper ca te-am ajutat. fundita:D

| Meli a răspuns:

Buna!
Www.vid2mp3.com
E foarte bun! Trebuie sa introduci linkul de la melodie, dupa aia bifeaza casuta High Quality si dupa aia descarci piesa.
Sau www.video2mp3.com

Functioneaza 100%!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

;)