| twisteo a întrebat:

Dau FUNDA! Mie imi placea de un baiat. Acum cateva zile prietena mea cea mai buna s-a dus in oras cu o fata care nu prea ma suporta si a venit si acel baiat si el ii tot spunea printesa si seara o tot suna s-o intrebe daca merge cu el la un suc si faza e ca sunt cam geloasa ea a zis ca nu ii place de el si la refuzat, dar pe mine tot ma deranjeaza. Ce sa fac?

1 răspuns:
| EdiiThxoxo a răspuns:

Dar tu ai vreo relatie cu acel baiat? sau doar il placi si atat? Daca il placi fa ceva in privinta asta! Cucereste-l! Mai bine ti-e rusine 5 minute cat ii spui ca iti place de el, decat nefericita ca va fi cu alta fata. pupici!