| TaylorSwift a întrebat:

Dau funda! Prietene mea cea mai buna a sarit ieri pe cel mai dragut baiat din scoala si l-a sarutat! Acum, de vreo 2 zile nu mai iese din casa deloc. Ii este rusine! Ce pot sa fac sa nu-i mai fie rusine? Cum pot s-o fac sa se intoarca la studii? De ce a sarit pe el, de ce a facut asta?

Răspuns Câştigător
| Ade a răspuns:

1. Ea poate il placea pe el si nu putea sa-l vada cu alta.
2. Spune-i ca nu are de ce sa ii fie rusine.Adica l-a sarutat! Nu conteaza ce cred ceilalti! Ea s-a ales cu un sarut de la cel mai dragut baiat din scoala! Daca rad de ea, asta e! Dar sa se gandeasca ca s-a ales cu un SARUT!

3 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

In primul rand incearca sa afli ce o deranjeaza de fapt: ca va barfi lumea sau ca nu va mai putea da ochii cu baiatul acela?
dupa care lamuresteo ca oricum va incepe scoala si nu va putea sa nu mai mearga DELOC din aceasta cauza.asa va avea timp sa se obisnuiasca cu ce va zice lumea:d si nici nu`si pierde vacantathinking(ce o mai ramas din ea)

| pap3rclip a răspuns:

Pai, a sarit pe el, pentru ca il place, sincer si eu as face la fel! acum ar trebui sa ii spui ca o fata tare ca ea, ar trebui sa mearga la shopping nu sa stea in casa si sa se gandeasca la ce a facut. totusi nu e doar un baiat, creatura aia nenorocita! si 2 mare chestie ca o barfeste lumea, e populara acum, si in plus cate fete nu o invidiaza? big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu are de ce sa ii fie rusine pentru ca cele care rad de ea sunt invidioase chiar daca nu par sa fie invidioase dar in adancul sufletului sunt fff invidioase pentru ca ele nu au avut curajul sa il sarute pe cel mai dragut baiat din sc dar prietena ta a avut curajul asa ca spune-i sa stea linistita ca fetele sunt invidioase pe ea, ASa si in privinta baiatului sa-si recunoasca sentimentele in fata lui chiar daca lui nu-i place de ea dar merita sa incerce. Sper ca am fost de folos macar putin.PAA!