| maryy_3569 a întrebat:

Dau funda promit! care este materia voastra preferata la scoala? sau mai bine zis va place scoala? cel mai dragut raspuns primeste fundita.multumesc.

Răspuns Câştigător
| dYa_2944 a răspuns:

Weeeee intrebare usoara imi place mate, fizica, sportul, ed tehn cam toate numai profu de geogra nu tbx sys kiss

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Matematica. Ca e usoara, logica, nu trebuie toceala intensa ca la literatura, plus ca avem o profesoara super.
Funda?straight face Ce e aia? Nu imi trebuie. straight face
(Cine va mai scoate din obsesia asta pentru funda?)

| izuca333 a răspuns:

Da, imi place scoala, dar incepe sa imi displaca atunci cand profesorii dau teste, teste grel, sau care nu pot fi marite.materia mea preferata este chimia.

| Lora a răspuns:

Cand eram la scoala cel mai mult imi placeau orele cu directorul, un om foarte de treaba si comic, materiape care o preda era Elemente de proiectare, un modul la inginerie, desenatori tehnici.

| Petronela a răspuns:

Imi place scoala iar materia preferata este istoria; x

| VIPER a răspuns:

Franceza pentru ca este limba romantica :X

| Onutssa a răspuns:

Imi place la scoala, invat multe lucruri interesante, unele chiar ma captiveaza si imi vor folosi in viata. Materiile mele favorite sunt: geografia, cultura civica, chimia, fizica si bilogia. De asemenea, imi place sa imi petrec pauzele cu colegii povestind, facand glume, razand. Unii spun ca nu le place scoala, dar daca ar sta acasa s-ar plictisi si nici asa nu le.ar placea, dar mie mi se pare chiar frumos la scoala, mai ales in orele mai lejere, fara teste, in care mai radem si facem glume cu colegii.

| DakotaRoyse a răspuns:

Psihologia si engleza. Psihologia pentru. ca profa e in stare sa ne fraiereasca de fiecare data in masa, si engleza pentru. ca cealalta limba moderna [franceza] e nasoala rau big grin.
Dar imi place si informatica, istoria si biologia.
In general nu-mi place scoala pentru. ca sistemul in sine pute, sunt materii pe care ar trebui sa le excluda de tot din anumite profile, in special la licee, profii nu's in stare sa tina in frau clasa, etc.

| alexandra1234 a răspuns:

Romana prefer literatura si imi place sa scriu poezii

| me a răspuns:

Pauza
xoxo