| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Dau funda rasp corect ce inseamna Decalotarea penisului? dar explicati mai mult ca sa-nteleg plsworried

Răspuns Câştigător
| sloimi a răspuns:

Simplu: cand iti tragi pielea de pe penis spre baza, pana se vede tot capul penisului.Asta se intampla manual, cand te masturbezi, sau in timpul actului sexual.La unii ramane decalotat tot timpul, depinde de corpul fiecaruia, cum a fost obisnuit.

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife explică:

Credeam ca inseamna sa ti-o bagi singur in guritabatting eyelashes

| georgescu40 a răspuns:

Popular asta inseamna sa il belesti cred ca am fost destul de explicit