| skirlex a întrebat:

Dau funda, sa va povestesc sunt baiat am 16 ani si vara trecuta o fata era innebunita dupa mine, recunosc nuprea era asa incantat de ea, dar totusi vorbeam cu ea. Dupa un timp eu nu am mai vrut sa vorbim si zilele trecute au sunat-o asa sa avd ce mai face si am intrebat-o daca vrea sa mai vorbim big grin si ea a zis ca ii e indiferent si dupa a zis ca nu ii mai place de mine eu ce sa inteleg, ma ajutati daca inainte ma placea mult acum nu cum vine asta. Ma ajuta-i big grin dau funda mentionez ca ii trimit mesaje si imi raspunde ajutati-ma happy

2 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Ceia ce repede vine, repede si pleaca.Ar fi trebuit sa-i explici atunci cum stau lucrurile.

| AlinRemi a răspuns:

Inainte ii placea de tine dar daca a observat ca tu esti oarecum indiferent cu ea si-a dat seama ca nu are sanse si "te-a uitat" acum nu te mai place dar daca continui sa vorbesti cu ea este foarte probabil sa te placa iar!