| mihaelaroxy a întrebat:

Dau funda si vot... ce facultati pot urma dupa ce fac profil la manichiura... am inteles ca ies cu meseria de manichiurista

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie facultate sincera sa fie nu stiu nici eu prea multe dar daca se face si fac de manichiur in cativa ani o sa fie si fac de mturat de jos sincer nu stiu:( esti sigura ca trebuie sa faci fac? dc nu faci o alta fac si sa ai un job mai lejer (manichiurista)din care sa-ti mai iasa niste banuti in plus? ar fi mult mai avantajos.si sincer am cautata si pe net si sunt doar cursuri de manichiurista http://www.google.ro/......tp?/search