| BettyEllA a întrebat:

Dau funda si vot! happy
La costumele de baie se mai poarta slipii tanga? [ma refer la fete evident. big grin ]

As vrea sa imi dati si niste link'uri cu poze cu costume de baie care se poarta vara asta. big grin

Multumeesc. >big grin

1 răspuns:
| AHappyMan a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search aici gasesti toate pozele cu costumele de baie. Din cate stiu nu prea se mai poarta bikini dar atrage multe priviri si nu cred ca o sa auzi comentarii la adresa costumului pentru baie