| gogocazacu a întrebat:

(Dau funda ) TPU am un prieten de 4 ani si am fost cei mai buni prieteni pana cand si-a facut o iubita. Era cu ea de 2 zile si eu am injurat-o si el nu a mai vorbit cu mine pana s- despartit. Asta inseamna o luna dar pare schimbat, dar nu e schimbat de cand cu fata aia, este schimbat de 3-4 luni. Poate sunt eu imatur si el doar s-a maturizat dar el pleaca de craciun in Anglia de tot, nu mai vine deloc si vreau sa stau mai mult cu el

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa orgoliu prostesc si mergi sa-ti ceri iertare, ca tu esti vinovatul.

| sierra1 a răspuns:

E mai aproape de amicul tău, prietenă-sa așa că ințelege (unde mai pui că ai și injurat-o, mitocănește)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cere iertare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-l mai sufoca cu prezenta ta, respectă-i alegerile și lasă-l să se bucure de timpul rămas in compania cui îi place. Dacă tu nu faci parte din aceasta categorie (dai de inteles că are o atitudine rece/ distantă față de tine, inca din urma cu 3-4 luni), invată să te resemnezi.
Nu fi o lipitoare si lasă omul să respire! tongue

| Eriii a răspuns:

Nu ar fi trebuit să o înjuri chiar și dacă aveai mot8v, dacă chiar îți pasa de prietenul tău și chestii nu făceai asta pentru ca e clar ca îl afecteaza și pe el. Zi scuze și spune-i ca vrei să mai stai cu el până pleacă si daca e sa il întrebi dacă e ok și dc a fost mai distant cu tine în ultimele câteva luni sau cv de genul