| iulik1994 a întrebat:

Dau funda. urgent. dc la mine vad poza de la avatar cum trebuie, si ceilalti mi-o vad cu pete, ca si cum ar fi modificata? raspunsul bun si care ma ajuta primeste fundita.:*

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Cand spui la ceilalti, te referi la toti? Ca daca se intampla asta doar la o persoana, atunci insemna ca are o problema cu calculatorul sau cu mess. Daca la toti se vede asa, clar, problema e la tine, incearca sa dai un refresh la calculator, apoi sa schimbi poza si sa o repui la avatar. Poate atunci iti merge. Nu stiu altceva ce sa zic.

1 răspuns:
| Brain_1291 a răspuns:

Care ceilalti? eu o vad fara pete. poate ar trebui sa faca un control la oftalmolog "ceilalti".