| Andrei_7653 a întrebat:

DAu funda! Urgent! Unde pot vedea meciu romania-algeria online? pls fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Romania - Algeria 14-15 ('59)
O prima repriza in care tricolorii stiut sa se apere eficient, iar contraatacurile au facut diferenta: cu exceptia primelor minute, cand algerienii au condus cu 1-0 si 2-1, Romania s-a aflat la comanda ostilitatilor. Din pacate, o scadere neasteptata de concentrare a facut ca scorul pauzei sa fie strans: doar 10-8, dupa ce avusesem 10-5, cu 7 minute inainte de odihna.

Repriza II: Algeria a marcat prima dupa pauza (min 34), dar Ghionea mentine avansul de 2 goluri, 11-9, min. 36. Multa tensiune - in primele 13 minute, s-au marcat doua doua goluri! Inscrie in sfarsit Fenici (min. 44). Algeria se apropie: 12-11, min. 46! Rateaza Ghionea 7 metri, la 13-11, apoi Algeria se aporpie din nou la un gol. Suntem egalati cu 5 minute inainte de final, apoi ne trezim condusi (min. 59)...

Marcatori: Florea 2, Ghionea 7, Novanc 2, Fenici, Savenco.

PS: A cam fost meciu' - se da funda si pentru detaliibatting eyelashes?

| Ruxy_2611 a răspuns:

As zice la TV>. dar mi`e ca te superi rolling on the floor