| LittleLuciane a întrebat:

Dau funda! verisoara mea are 12 ani parintii ei nu o lasa pe afara deloc o pune doar sa stea cu fatii ei gemeni si apoi ii scoate ochii ca nu face nimic toata ziua mai mult decat atat o bate chiar acum mi-a spus ca in iarna asta au pus-o in genunchi pe zapada..mama ei mereu ii spune ca a vrut sa o arunce pe apa sad cu ce as putea ajuta-o chiar imi este mila de ea nu are nici o aparare nimeni nu tine cu ea nici mama ei.

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu se poate nimeni baga in familie ca sa zic asa dar... singura solutie extrema: protectia copilului!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Tu nu ai cum să o ajuţi.
Ar trebui să apeleze un adult la protecţia copilului.
Pa-pa.

| Snufkin a răspuns:

5 % sa se schimbe situatia chiar daca pui piciorul in prag...nu e singura situatie, si la mine este la fel dar trebuie trait straight face