| anonim_2270 a întrebat:

Dau funda +vot la toata lumea care raspunde. mi-am vopsit parul negru in ianuarie si vreau sa ma fac blonda. ce vopsea acopera negru? si se face blond? big grin am numai 14 ani si negru m imbatraneste rau nu imi place deloc crying sa ma decolorez mi-e frica pentru ca imi arde foarte rau parul oricum este cam uscat si cade destul de mult crying((. ce produse stiti pentru despicari si caderea parului? ce stiti pentru decolorare fara chimicale? crying( helpcrying(

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

La varsta ta iti vopsesti parul? raised eyebrows

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669

| maddii a răspuns:

Pai ceva de la Palett sau Callos dincate stiu de la maica mea astea le foloseste si is bune asa zice ea :d