| Jack9 a întrebat:

Dau funda, vreau sa mananc mai multa carne dar nu prea imi place, am 17 ani si am nevoie de mai mult fier de proteine.

Răspuns Câştigător
| Maioneza9 a răspuns:

Incearca mai multe retete si vezi care-ti place mai mult. Iar daca nu iti place niciuna, te obligi tu, esti mare nu mai ai 5 ani sa faci fite la masa. Iti recomand snitel de piept de pui, peste fript in putin ulei, un pui la cuptor. Te poti uita la retete pe internet si la condimente, la moduri de preparare.
Proteine multe mai ai din branza dulce, oua.
Fier din ficat, spanac, boabe de ciocolata naturala (e amara dar merge bine intr-un smoothie sau shake la blender)
Te poti interesa pe net pentru mai multe informatii.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poftă mare! PS : nu-mi da mie fundă, dă-ţi ţie o friptană cât capacul de budă

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa o prepari la gratar, sa o faci chiftele, poate iti va placea si o tocanita.