| TaylorSwift a întrebat:

Dau funda! Vreau si eu sa stiu cum pot sa-mi fac un forum gratis si unde! As mai vrea sa stiu cum pot sa postez chestii pe forumul meu de pe 3xforum deoarece nu reusesc nicicum! mersi

2 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Intra pe www.ucoz.com si acolo te inregistrezi, dupa aia te loghezi, si v-a aprea o fereastra ca un nou desktop si dai jos la start, si dai create new website si de acolo te descurci. daca vrei iti dau forumul meu te fac admin si e sub controlul tau. mi-am facut un forum grozav pe ucoz este foarte simplu