| elenush_6230 a întrebat:

Dau funda!:X cum sa trec lvl la lady popular?

Răspuns Câştigător
| Annye_2425 a răspuns:

Pai ai acolo pe undeva sus "domnisoara mea" si apoi in dreapta "scopuri" si iti zice acolo ce sa faci pentru a avansa
bafta

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Faci "misiuni", adica ai un loc in care ai niste nstructiuni. Spre exemplu, trebuie sa-ti faci parul intr-un anumit fel, sa iti faci un prieten si mai multe.cu cat le faci mai repede, cu atat treci mai repede nivelul.mult noroc la joc

| midnight a răspuns:

Dai la scopuri(la domnisoara mea) si trebuie sa le indeplinesti

| Miiiiiiiih a răspuns:

Sau iti arata acolo sus un dreptunghi mai plin sau mai gol si dai acolo pe el:p