| xZuzy a întrebat:

Dau FUNDAA! Pt cine joaca OurWorld.Mam reapucat de joc si acum daca vreaus a vand ceva zice "It looks like you are playing ona computer that we dont recognize. You will need to verify your email addres befor you can continue." si cand scriu dpa adresa de email sa o verifice si intru pe yahoo nu-mi apare niciun mesaj...am trimis si pe id p care am facut contul si pe altele.si nu vreau alt cont ca am level destul de mare si... Ce sa fac? FUNDAAAA:X

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

ASTA ajunge peste 2-3 zile.

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Te-ai uitat la spam?straight face

| qMisaki a răspuns:

A mers raspunsul meu big grin ?

| qMisaki a răspuns:

A mers raspunsul meu big grin?

| Merigirl a răspuns:

Asta vroiam sa spun si eu

| codrutz0000 a răspuns:

Ma vezi ca atunci cand zice asa inseamna ca nai confirmat adresa! langa locu unde este spatiu sa bagi cod de gems sau coin vezi ca langa este un alt loc si acolo baga adresa ta de email si dai subscribe si vei primi un mail in care tree sa confirmi adresa! asta e tot n-are cum sa nu mearga dar nu uita verifica si la spam!