| Andrejvladimirovicii a întrebat:

(Dau fundiță).
Am băut 6 energizante aseară pentru că era petrecere la mine,
Și azi-dimineata m-a durut capul,
Aveți idee dacă se poate întâmpla ceva, sau dacă o să pățesc ceva dacă mai beau atâtea? Am 18 ani

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii fericita ca nu ai facut atac cerebral sau de inima, ca la 6 eenrgizante nu scapi usor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai murit de data asta, mai ai șanse altădată.

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai scapat doar cu o durere de cap esti norocos. Recomand sa nu repeti, poti sa simti de la greata, dureri la inima si altele pana la un infarct daca ai ghinion.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

O cunostinta a murit la 43 de ani in somn. Infarct.

Bea tot 5-6 energizante pe zi.

| DARLINGx a răspuns:

Dacă nu repeți vei fi norocos, ai avut noroc ai scăpat doar cu o durere de cap