| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita happy Cum pot sa atrag atentia unui baiat in mod subtil in asa fel incat sa-si faca o impresie buna despre mine? Mentionez ca suntem in aceeasi clasa happy

4 răspunsuri:
| Marius151 a răspuns:

Pai, mentioneaza si clasa, colegi de mult, cls a 9a? daca ai vreun talent la ceva gen cantat poti sa atragi atentia, incearca sa vezi daca aveti vreo pasiune comuna, deveniti prieteni si apoi lucrurile se leaga. happy funda tongue?

| Marius151 a răspuns:

Da, e frumosa dar poate baiatul are alte preocupari, uneori mai trebuie sa faca si fetele primul pas.

| xXx_6498 a răspuns:

Daca tu esti fata din poza el ar trebui sa te impresioneze pe tine nu tu pe el.

| Feliciann a răspuns:

Esti superba daca esti fata din poze de ce oare mai ai nevoie sa impresionezi pe cineva? Impresionezi doar cu prezenta ta id capelinul daca vrei sa stam de vb