| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita happy Cum pot sa atrag atentia unui baiat in mod subtil in asa fel incat sa-si faca o impresie buna despre mine? ( suntem in aceeasi clasa si nu vorbim aproape deloc)

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai mai intai intra in vorba cu el, si incearca sa pari naturala si nu ca alte fete, sti la ce ma refer, unele stau cu gandul numai la tipi si la sex, sunt doar niste tarfewinking, incerca sa fii fata despteapta dar si rebele in acelasi timp, farmecal cat de tare poti pana cand i-ti va zice ca te place si vrea sa fiti impreuna daca nu el face priimul pas, zi tu ca il placi pe el, e in regulawinking.

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si pe mine ma cheama corina elenalove struck

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Pai... vorbeste cu el despre lucrurile care le aveti in comun, sau integreaza-te in grupul lui d prieteni sa ajungi mai aproape d el, glumeste cu el[nu de el]... sper ca am ajutatbig grin:*