| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita big grin : pentru a fi noi insine nu trebuie sa ne schimbam?(raspunsuri filozofice) :*:*

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Hmmm...greu.pai pentru a fi noi insine nu inseamna sa ne schimbam, ci sa ne indreptam.nu trebuie sa te schimbi doar pentru ca iti zice cineva:uite-o si pe aia! sau pentru ca de ex:prietenul/a iti spune sa te schimbi.adesea trebuie doar sa ne indreptam anumite defecte ale personalitatii noastre. dar fara sa ne schimbam. e ca si cum ai retusa ceva, fara sa tai "baza"winking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Deja santem noi insine; cand o persoana o face pe al dracului sau isi iese din minti atunci nu e el insusiwinking