| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita. I-am gresit prietenului meu ca l-am mintit, el m-a prins cu minciuna si a dorit sa ne desp.Era ff sigur ca nu mai vr sa fie cu mine si ca nu ma iarta.Si totusi dupa o saptamana tot el ma suna sa ne vedem, ne-am intalnit si tot el a dorit impacarea si a zis ca face asta ca ma iubeste prea mult, dar s anul il mai mint.Mereu s-a purtat frumos cu mine si acum cand ne-am impacat se purta super cu mine, ma saruta intr-una si imi spuna ca ma iubeste, etc. Voi credeti ca s-a impacat cu mine doar ca sa ma faca sa sufar, sa se razbune ca l-am mintit sau a facut-o din iubire?

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

A facut-o pentru ca te iubeste asa ca fii bucuroasa ca ai asa un baiat langa tine si tine-l bine, nu il mai minti, pentru ca nu se merita sa pierzi pe cineva iubit pentru o tampenie.ai vazut cat ai suferit, deci sper ca asta sa iti fie invatatura de minte.
dar sa fiu sincera chiar ma bucur pentru voihappysa fiti fericitikiss

3 răspunsuri:
| Alecsx4u a răspuns:

Eu zic ca din iubire ar fi prea prost sa o faca din alt motiv...si in general putini baieti fac asta unei fete...

| BellaRagazza007 a răspuns:

Din iubire! pentru. ca daca vroia sa se rasbune pe tine, te facea geloasa. isi cauta o gagikuta, si se saruta cu ea in fata ta, se imbratisau. si bla bla bla... gase. a el alta cale! El te iubeste,

el a uitat de faza de atunci, uita si tu!

| Razvan a răspuns:

Doar timpul iti va dovedi asta.Deocamdata e posibil si una si alta. Tu ai grija sa nu il mai minti si sa fi pregatita pentru orice.Inclusiv pentru o razbunare rabufnita dintr-un orgoliu de mascul;-j