| Jodic a întrebat:

Dau fundita la toti care raspund inteligent si corespunzator. Helaaau. Ar fi foarte minunat daca m-ati putea ajuta.In curand ma voi muta si voi avea camera mea. As vrea sa mi-o decorez dragut, vintage(peretii negri=satanista-asa mi-au zis ai mei si tin 70% sa le dau dreptate desi tavanul nu mi-ar strica dar e ok si asa) mi-as dori un mobilier nou poate la comanda alb sau sa-l decorez pe cel vechi cu un tapet. CAUT DE ZOR obiecte decorative... ceva gen camerele de pe tumbrl dar Romania e cam varza la capitolul acesta(cel putin pe internet asta e). A fost acum un an un reportaj la Romania te iubesc cu o tipa care si-a mobilat casa cumva de pe internet...acolo ziceau ceva si de site-uri doar ca in arhiva pro tv nu mai sunt. DA DA DA. EXCELENT. Vreau niste site-uri cu obiecte decorative.as prefera sa nu fie din Romania happy (deoarece cred ca le-am vizitat pe toate) SI sa fie de incredere. Poate aveti voi ceva ideei pentru camera.(nici macar perdele cu floricele mai vintage nu gasesc sau un cufar cu tricolorul angliei pictat) Apropo sunt fata si am 14 ani. Va multumesc pentru atentia acordata si astept raspunsuri! happy big hug

1 răspuns:
| InspiratieDIY a răspuns:

Hai si pe la noi, poate iti place ceva!
Putem face la comanda, autocolante de perete, mobila cu orice model gasesti si iti place (nu printuri:o))
Uite aici un model ce poate acoperi un perete si e aproape de ce cauti:
http://wallfun.ro/......interior_1

In rest, incearca pe Breslo.ro, acolo gasesti tot felul de handmade originale, unele chiar reusite. International este etsy.com, pe aceeasi idee cu breslo.ro

Spor la decorat!