| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita...pe cine alegeti dintre: Brigaela-Psiholoaga, monyk16-onutzu, bacemi-kongeriket, daca se potriveste cu gusturile mele dau fundita si argumentati putin alegerea, se poate?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Brigaela
monyk16
bacemi
Dar oricum, toti 6 dau raspunsuri ft bune.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Brigadela, monyk16(si nici macar nu sunt modesta), kongeriket
Brigadela nu are nevoie de niciun comentariu. Ce face ea pe acest site e demn de admirat
Monyk16 pentru capacitatea de a da raspunsuri calde, vorbind din proprie experienta in majoritatea cazurilor
Kongeriket.Viitorul presedintewinking

| death a răspuns:

Să alegem ca să ce? Şi-a dat Băsescu demisia? Întrebările ca asta nu fac decât să işte certuri şi scandaluri. Cu ce te ajută pe tine? Dacă îţi cauţi perechea, alege tu. Noi nu putem să te ajutăm în sensul ăsta şi, oricum, obiceiul folosirii unei terţe persoane pentru a căuta iubirea ţine strict de cultura chineză.