| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Dau fundita pentru cine ma poate ajuta! Este o fata tampita pe strada la mine care nu ma lase in pace.Mereu cand trec cu rolele cu prietenele mele zice ocoliti! Ji este mai mica decat mine! Spuneti-mi si mie niste replici care sa o gfaca sa ma lase in pace!

Răspuns Câştigător
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ii loc public, deci ea nu are nici un drept sa va spuna pe unde sa merge-ti. Mai bine o lasa-ti in pace cu timpu o sa vedeti ca se plictiseste daca nu o bagati in seamahappy

7 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Ba` asta... du-te la maicata sa iti stearga muci de la nas sh` diaspari din fata mea:\
moama. ce tupeu.pai ce ma` e strada ei? Tie iti e frica de ea?
date` la ea.comenteaza poc`. capac peste fatastraight face. dupa ce ca nu esti nici singura mai esti si cu prietenele tale. te duci la ea sh` ii spui ma` fato. termina cu figurile astea ca ti`o iei

straight face

sper ca te-am ajutat

| Mony a răspuns:

Nu prea stiu..."Teai uitat azi dim in oglinda?"
taci tu tampito!' :
du-te naibii",
Ni Tu cine incearca sa se bagata in seama miss tampitenierolling on the floorlaughing"
VAi ce poasta esti"
Ni tu pe urata aia!(cand vb asa cu ptietenele tale...sa zici de astea sa auda si ea)laughinglaughing
Tu piticot...cu mine vb?
ce draq ai... nu vezi cum aratilaughing
Ai fost azi dim la baie...laughing
Du-te sari in marelaughing
lua-te-ar draq de fraiera

sau ceva de genu...scz pentru unele cuvinte vulgarehappy

| xdIoanaBuzilaxd explică:

Mersi mult

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Treci nu o baga in seama iti face deoarece vede ca o inghiti si ca ii permiti ignoro total te va lasa in pace se va plictisi:Xlove struck

| Tera a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te cobori la nivelul ei, daca nu te lasa in pace inseamna ca te invidiaza si incearca sa se minta spunandu-ti tie alceva, sfatul meu e sa o ignori si ai sa vezi ca se va plictisi sa vorbeasca singura si te va lasa in pace.

| LOoPy a răspuns:

Iei bardita, fugi dupa ea si spui :. Piticanie mica sa te ia o pasarica laughing varianta nr 1. varianta nr 2. nu o bagi in seama si gata. nu te pune cu toti prostii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fwtzi un dos de palme si dupa aia se calmeazawinking