| tocana97 a întrebat:

Dau fundita sall cine stie cum se baga videoclipuri pe youtubelaughing?

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Bunabig grin

daca ai cont e simplu: langa bara de cautare scrie "rasfoiti" / "incarcati". apesi pe incarcati. pui vedeo-ul si gata! tongue

daca nu ai cont.cand intri pe youtube dai creati cont si ti-l faci apoi faci ce am scris mai sus

fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Lollάღ a răspuns:

Langa bara de cautare ai un buton "Upload" apasa acolo si in rest cred ca te descurci.

| AG a răspuns:

Intri pe youtube -> dai log in -> unde ai bara search ai si Browse/Upload -> dai Upload si urmezi pasii din fereastra ce iti apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Intra pe You Tube
2. In dreapta sus scrie Register/Log in. (Inregistreaza-te sau logheaza-te)
3.Pe primul Rand e semnul You tube si un careu n care scrii ce melodie cauti. Vezi ca mai in dreapta (pe scurt in dreapta sus) scrie upload. Da-i click.
4. Pe un chenar mare o sa apara Upload Video. Dai click.
5. Selecteaza videoclipul dorit.
Sper ca te-am ajutat.
fundita?puppy dog eyes

| annelie a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont dupa ce il faci (asta daca nu il ai deja) dai pe upload video si gata daca iti trebuie un raspuns mai detaliat anunta-ma
hope it helps happy

| BiancaByaBianca a răspuns:

Ca sa incarci trebuie sa ai cont pe youtube, daca ai cont ai sus langa casuta aia de cautare " incarca " sau " upload " dai acolo alegi din calulator scrii titlu apoi salvare.

| olly13 a răspuns:

1.in primul rand trebuie sa ai cont
2.scrie unceva sa terminarea paginii ''upload'' dai click
3. dupa accea pe urmatoare pagina scrie cu galbun upload akl selectezi video pe care vrei sal pui. astepti sa se incarce
4. ii pui o descriere(daca vrei)
5.alegi la ce categorie sa fie
si in final el iti va da un "'url"" apoi copii url si dai pe google bagi url akl in spatiul ala mare liber si gata

funda:X?