| anonim_4396 a întrebat:

(Dau fundita)Uitati cum sta treaba. o prietena foarte buna este in Spania de ceva timp. a trecut prin Romania dar nu a stat mult.in timpul acela ne-am inteles foarte bine si a inceput sa imi placa de ea si invers.

In curand ca veni in Romania si as vrea sa ii fac un cadou sau s-o duc undeva frumos. Vreo idee va rog frumos.mai ales fetele. ziceti-mi un loc romantic si frumos

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Silvia_6960 a răspuns:

Pai dragul meu, nu toate fetele sunt la fel, ceea ce inseamna ca fiecare fata are gusturi diferite. Tu cunoscand-o mai bine ar trebui sa stii ce sa faci sau unde sa o duci. In orice caz cred ca un pic-nic sub clar de luna ar face fericita orice fata plus nelipsitele flori si cuvintele romantice...

| Nyco_4542 a răspuns:

Cumpara'i un cadou
de exp nu stiu un ursulet cu un lant frumos la gat pentru ea
e super romantic

| Nyco_4542 a răspuns:

Un ursulet sai cumperi