| Loredana_4143 a întrebat:

Dau fundite si votez intrebarea.imi zicet si mie gesturi prin care pot sa ii arat unui baiat ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine e sa fii tu insati, insa unoeri nu este suficient pentru a atrage atentia unui baiathappy deci, ai putea sa practici urmatoarele sfaturi:
-sa ii zambesti cat mai des
-sa te bagi mai tot timpul in conversatii cu el
-sa radeti impreuna
-sa te oferi sa-l ajuti cand are nevoie
-sa il comsolezi cand e suparat
-sa il asculti cand simte nevoia sa vorbeasca cu cineva
cam atat ar fi suficient.

2 răspunsuri:
| Dranka a răspuns:

Pai fii antena: cum sunteti voi asa amici, ia-l odata deoparte (vezi, nu la telefon) si spune-i ca te-ai indragostit de un amic "comun", dar nu stii daca sa-i marturisesti si cum... Daca da din umeri si zice "nu e treaba mea" atunci nu cred ca prezinti vreun interes pentru el; daca devine curios sau incepe sa-ti puna unele intrebari despre ceea ce simti, inseamna ca inima ta nu-i e indiferenta. Dupa aceea, poti sa lasi lucrurile asa, iar el, daca se teme sa nu te piarda, va intreprinde ceva in ce te priveste. E mai bine decat sa faci tu primul pas, crede-ma! Barbatilor le place sa vaneze, nu sa li se aseze rata pe patul pustii!

| JustAStar a răspuns:

Incearca sa te crezi un model fa miscari senzuale, incerca sa-i vorbesti, glumiti, jucati ade pro si vb cu cineva sai puna intrebare daca te place sau provocare sa te sarute ceva de genu, gasesti tu.in rest fi tu insati si o sa vezi ca daca baiatul te place iti va spune cat mai curand daca nu-ti spune nimic inseamna ca nu te place sau ca nu are curajul.bafta! xOxOJustAStar.