| AnonimAwesome a întrebat:

Dau fundittzzaaa! care au fost mai buni rusi sau nazisti(germani)... e consider ca Hitler a fost cel mai tare si nemtii au dominat da as vrea sa stiu si parerile voastre...si ce arme germane cunoasteti dau funditaaa! sunt nazist

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Sincer daca hitler pornea razboiu contra URSS din martie, nu din luna mai, tii calca in picioare pe rusi
sincer judecand la rece hitler ar fi castigat razboiu in totalitate daca ar fi facut asa cum am precizat mai sus
sincer dintre nemti si rusi tin partea nemtilor
rusii cand or invadat Romania neor violat femeile si jefuiau casele si le ardeau
nemtii in schimb jefuiau si iei uneori da daca erau prinsi ca vilau vreo muiere sau distrugeau vreo cladire erau executati
nu-s nazist dar tin partea nemtilor
bafta si succes in continuare