| CherryKiss a întrebat:

Dau Fundoi! Cine ma poate ajuta? Nu stiu de ce, dar de cate ori vreau sa vad un filmulet pe youtube sau pe oricare alt site, nu pot sa-l fac sa se vada mare. Mi se face alb tot ecranul. Stie cineva din ce cauza si cum pot rezolva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ριтιкα a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat aceeasi chestie la calculator, La mine a fost din cauza unu virus. Am scanat calculatorul, am scos virusii, si pe urma totul a fost Ok! Dar se mai poate sa ai niste probleme cu programul multimedia --- Eu zic, ca daca nu merge doar scanat, sa iti instalezi din nou programul multimedia! Succes!

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Inseamna ca ori ai vreun virus in calc. ori nu stiu pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel dar dupa ce a umblat tata pe acolo totul a mers bine. fundita?puppy dog eyes