| anonim_4396 a întrebat:

Dau o petrecere in pijama! VA rof imi dati niste ponturii, adica:ce sa mancam, ce sa ne jucam sau altceva...mersi

Răspuns Câştigător
| Kate21 a răspuns:

Ati putea sa jucati adevar sau provocare, sa mancati cipsuri sau ceva bun ca pizza sau cartofi prajiti, astea stiu eu dar ai putea si sa dai o petrecere cu tematica de ex.muzica si sa faci de ex sandwichuri in forma de note muzicale. Daca mai vrei astfel de sfaturi da-mi mesaj privat pentru ca mai am idei.

5 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Păi...
Prima condiţie ca o petrecere să fie reuşită:fără părinţi şi surori/fraţi enervante/enervanţi
Mâncaretongueizza (yummmmii), popcorn(în timp ce vă uitaţi la un filmwinking ), chipsuri, etc
Ce vă puteţi juca: un joc gen Monopoly(30 min. că după vă plictisiţi yawn ), farse la telefon :X:X (pe la ora 2, noapteahee hee ), hmmthinking, mai dansaţi un pic... staţi pe mess, bârfiţi despre ce se mai întâmplă la şcoală, iar dacă petrecerea o dai prin preajma Crăciunului puteţi să cântaţi câteva colindewinking

| mileynumberonefan a răspuns:

Pai v-ati putea uita la o comedie sa mancati niste pop-corn sau hot-dog, sa va jucati:o fata se leaga la ochi si celalalte fete aleg mancare adica:mar, para, iar ea trebuie sa ghiceasca ce i-ari dat sau puteti sa dati un biscuite cu ciocolata sau puteti citi reviste de fete sau sa spuneti povesti de groaza. Sper ca te-au ajutat spaturile mele.By3

| Atotstiutorul a răspuns:

Ce zici de niste pijamale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti poze!
ve-ti fi cele mai sexy!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca si eu caut sfaturi pentru asa ceva.