| ραтяίcία a întrebat:

Dc apar punctele negre?:SCum as putea sa le previn si sa le elimin pe cele existentebig grin?

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Iti recomand o "masca" din gelatina vegetala alba(o gasesti in kaufland de exemplu, cu 1 leu pliculetul). O lingurita de gelatina+o lingurita de lapte, amesteci intr-o ceasca si pui la microunde pentruu EXACT 10 secunde. E foarte important sa respecti cantitatiile si timpul pentru ca poate iesi un dezastru care se curata cam greu.

Si cum spuneam, pregatesti amestecul, si il aplici caldut in zona cu probleme(in special pe nas). Lasi pana simti ca se strange(ca la o masca normala) si apoi tragi usor.Sa te uiti pe "resturi" sa vezi ca da rezultate.De vreo 2 ori pe saptamana ar trebui sa fie suficient. O zi buna!

1 răspuns:
| alinutza96 a răspuns:

Mai bine te duci la un salonwinkingnu costa foarte mult