| gux2 a întrebat:

Dc ati vrea ca cineva sa se prinda ca inca il placeti ce melodie ati pune la status?

Răspuns Câştigător
| heavenn a răspuns:

Pixie Lott-Broken Arrow
http://www.youtube.com/watch?v=LVnvikQpEig&feature=relmfu

8 răspunsuri:
| gabryela_2772 a răspuns:

Andra si Adi cristinescu -colt de suflet
sper ca am fost de folos pup xlove strucklove strucklove struck

| Fillaide a răspuns:

As pune melodia noastra, iar daca nu am avea una, as pune melodia de care avem legate amintiri impreuna.

| cineva1 a răspuns:

Mai bine statusul asta: il/o plac si prostu/proasta nu isi da seama.:d

| d00ris a răspuns:

Eu ti-as sugera melodia diamant si suport sau strig spre tine (justus)

| ellai a răspuns:

Cred ca si-ar da mai degraba seama daca ai pune o melodie care are legatura directa cu el, o melodie pe care obisnuiati sa o ascultati, poate melodia lui preferata, decat o melodie care sa nu ii trezeasca nici o amintire.

| iPetraAnime a răspuns:

Dj Satomi- Waves
uita-te la versuri
"Do you remember
A kiss under the moonlight
...It was love at first sight
Can you remember
Cause I feel the same now"
bye