| anca_8541 a întrebat:

Dc iubesc mamele mai mult baieti decat fetele?

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Nu nu e adevarat. poate asta crezi tu ca il iubeste mai mult. dar daca e mai mic e normal sa-i acorde lui mai multa atentie...na.asa e cu fratzii/surorile mai mici.nu trebuie sa te superi din contra. dar daca e mai mare.nu cred ca il iubeste mai mult pe el.asa crezi u. ea va iubeste pe aman2 la fel de mult sunt sigura.
pa-pa
:*:*:

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu-i adevarat.

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Ai mai pus o intrebare tot referitoare la baietistraight face
Cred ca adevarata problema este tot la tine.ai cumva un frate mai mic sau mai mare? [daca da totul vine de la sinehee hee]
Nu te mai grabi sa judeci si stai cuminte in banca ta si studiaza mai cu atentie si atunci iti vei da singura raspunsul la toate intrebarile talehee hee

Pa, pa!:*

| MadnessCaffe a răspuns:

Poate pentru ca baietii sunt mai mamosi happy

| anca_8541 explică:

Pentru in familie la mine mama il iubeste mai mult pe fratele meu decat pe mine

| ιяιηυк a răspuns:

Pai daca mama ta il iubeste mai mult vorbeste cu ea si clarifica totul!winking

Asta e cel mai bun sfat pe care ti`l pot dabatting eyelashes

| FanMJJ a răspuns:

Sti cum e vorba aia. Baiatul lui mama
tu probabil esti Fata lui tatawinking

| RockBabe a răspuns:

Nu e adevarat

| anca_4677 a răspuns:

Mamele sunt mai bune cu baieti ca sunt de alt, sex