| ruxy9000 a întrebat:

Dc nu imi mai pot baga prieteni pe facebook incerc so bag pe monica columbeanu si nu reusesc sau pe botezatu sau pe bianca dragusan sau pe oana zavoranu ma rog ati inteles ideea

Răspuns Câştigător
| AliceAlice_2477 a răspuns:

Pentru ca ei sunt vedete si de aia le poti da doar un like la profil la toate vedetele de pe facebook e asa crede-ma uita-te la o fata sau un baiat oarecare si vezi daca il poti adauga si pe urma uita-te la o vedeta si vei vedea ca poti doar sa dai un like sper ca te-am ajutat pup paa :*

1 răspuns:
| andree_5411 a răspuns:

Nu poti pentru ca ei au prea multe solicitari de prietenie pe care nu le-au acceptat.
Si automat nu mai au loc.
Am incercat si eu; d